Smart Tutor- aplikacja do nauki matematyki E8, matura

Smart Tutor logo

PREMIERA APLIKACJI SMART TUTOR

Przygotuj się do E8 z matematyki na 100% z wersją demo aplikacji Smart Tutor

Do egzaminu ósmoklasisty zostało już niewiele czasu. Co zrobić by dobrze wykorzystać czas, który jeszcze został, na naukę matematyki?  Czy masz dość tradycyjnych metod nauczania, liczenia zadań z arkuszy, do których masz tylko skrótową odpowiedź i nadal nie wiesz jak rozwiązać zadanie? My też! Dlatego postanowiliśmy udostępnić bezpłatnie aplikację Smart Tutor w wersji demo, tak aby uczniowie, jeszcze przed egzaminem ósmoklasisty 2023, mogli skorzystać z łatwiejszej formy nauki. Wypróbuj aplikację już dziś.

Wprowadzenie do aplikacji Smart Tutor

Smart Tutor to aplikacja do nauki, która została opracowana z myślą o nauce matematyki, a w szczególności przygotowania do egzaminu, w obecnej wersji do egzaminu ósmoklasisty.   Aplikacja jest dostępna na platformie Android oraz iOS i oferuje zadania wraz z rozwiązaniami w formie video przygotowanymi przez nauczycieli matematyki i doświadczonych korepetytorów. Wersja demo pomimo tego, że oferuje tylko niewielką część docelowych funkcji aplikacji Smart Tutor znacznie ułatwi ósmoklasistom przygotowanie do egzamin

Co oferuje aplikacja Smart Tutor w wersji demo

Obecnie aplikacja oferuje następujące funkcjonalności:

  • dostęp do arkuszy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej,  uczeń samodzielnie odpowiada na pytanie, następnie weryfikuje odpowiedź w aplikacji i ma możliwość obejrzenia video tutoriala ze szczegółowym wyjaśnieniem zadania,  które w przejrzysty i zrozumiały sposób pokażą celowość realizacji poszczególnych ćwiczeń i właściwe ich rozwiązanie na egzaminie.
  • możliwość nauki zadań egzaminacyjnych działami korzystając z opcji Baza zadań,
  • podgląd dla ucznia zadań, które rozwiązał prawidłowo, a które trzeba jeszcze powtórzyć

 

Co będzie obejmować pełna wersja aplikacji

W kolejnej aktualizacji Smart Tutor będzie miał wsparcie algorytmu rekomendacji zadań, który będzie dobierał zadania do bieżącego poziomu wiedzy ucznia. Rozszerzona zostanie także  baza zadań o zadania własne, które wspomagać będą efektywną powtórkę do egzaminów oraz lekcje teorii obejmujące powtórkę z wszystkich zagadnień teoretycznych niezbędnych do przygotowania do egzaminu ósmoklasisty. Proces nauki będzie przebiegał podobnie jak na korepetycjach, gdzie zakres materiału i tempo nauki są do potrzeb i celów ucznia. Użytkownik, w każdym momencie, będzie mógł obejrzeć film z rozwiązaniem zadania lub wyjaśnieniem wiedzy teoretycznej. Filmy są przygotowane przez nauczycieli matematyki i sprawdzone przez metodyka, dzięki temu uczeń może skorzystać z wiedzy specjalistów, podobnie jak na korepetycjach. Uczeń będzie mógł na bieżąco obserwować swój postęp nauki.

Aplikacja umożliwiać będzie nadzór nauczyciela i rodzica nad procesem nauki, co umożliwi monitoring postępu wiedzy uczniów i rozszerza możliwości wykorzystania Smart Tutor podczas nauki szkolnej lub edukacji domowej

Korzyści z wykorzystania narzędzi cyfrowych w edukacji

Technologia będzie odgrywać coraz większą rolę w edukacji, a aplikacja Smart Tutor jest doskonałym przykładem na to, jak technologia może pomóc w nauce.

Używanie aplikacji jako narzędzia do nauki matematyki przed egzaminem ósmoklasisty może przynieść wiele korzyści, takich jak:

  • Oszczędność czasu – aplikacje edukacyjne pozwalają na szybkie i łatwe rozwiązanie wielu zadań, co może pomóc w zaoszczędzeniu czasu i zwiększeniu wydajności nauki.
  • Indywidualizacja nauki – aplikacje edukacyjne pozwalają na dostosowanie poziomu trudności i tempa nauki do indywidualnych potrzeb i umiejętności ucznia, co może przynieść lepsze rezultaty w nauce.
  • Szeroki wybór materiałów edukacyjnych – aplikacje edukacyjne oferują szeroki wybór materiałów edukacyjnych, takich jak quizy, gry i filmy, co może pomóc w utrwaleniu wiedzy w różnorodny sposób.-
  • Interaktywność i atrakcyjność – aplikacje edukacyjne są często interaktywne i atrakcyjne wizualnie, co może sprawić, że nauka matematyki będzie bardziej interesująca i motywująca.
  • Dostępność i wygoda – aplikacje edukacyjne można korzystać z dowolnego miejsca i o każdej porze dnia, co może być wygodne dla uczniów, którzy mają mało czasu.

Najnowsze wpisy na naszym Blogu

Sprawdź nasze najnowsze artykuły związane z Egzaminem ósmoklasisty oraz maturą.

Sam decydujesz kiedy i gdzie się uczysz

Co o aplikacji mówi Natalia- nauczycielka

Co o aplikacji mówi Paweł- nauczyciel