Smart Tutor- aplikacja do nauki matematyki E8, matura

Smart Tutor logo
Najnowsze wpisy na naszym Blogu

Sprawdź nasze najnowsze artykuły związane z Egzaminem ósmoklasisty oraz maturą.

Mikołajkowy arkusz maturalny

W specjalnie przygotowanym Arkuszu Świątecznym znajdziesz zadania z matematyki na poziomie matury podstawowej z choinkami, prezentami, bałwankami w formie ciągu i wiele innych. Zadania są typowymi zadania egzaminacyjnymi, które mogą pojawić się na Maturze 2024 z matematyki.

Czytaj więcej »

Mikołajkowy arkusz 8 klasisty

Z okazji Mikołajek przygotowaliśmy świąteczny zestaw zadań przygotowawczych do egzaminu ósmoklasisty z matematyki z: choinkami, Mikołajami, bombkami i innymi świątecznymi akcentami!

Zadania jak w naszym świątecznym arkuszu mogą pojawić się na egzaminie 8klasisty w maju, rozwiąż je już teraz, aby zrobić kolejny mały krok w przygotowaniu do E8 z matematyki.

Czytaj więcej »

Odpowiedzi do arkusza Egzamin Ósmoklasisty z Matematyki 2023

Tu znajdziesz wyniki egzaminu ósmoklasisty z matematyki 2023 Już w najbliższą środę 24.05.2023 Ósmoklasiści przystąpią do  pisania egzaminu ósmoklasisty.  Egzamin rozpocznie się o godzinie 9.00  i będzie trwał 100 min. Arkusze egzaminacyjne powinny zostać opublikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną około godziny 13:00. Pół godziny po publikacji arkuszy zapraszamy wszystkich ósmoklasistów

Czytaj więcej »
Sam decydujesz kiedy i gdzie się uczysz

Co o aplikacji mówi Natalia- nauczycielka

Co o aplikacji mówi Paweł- nauczyciel