Smart Tutor- aplikacja do nauki matematyki E8, matura

Smart Tutor logo

Odpowiedzi do arkusza Egzamin Ósmoklasisty z Matematyki 2023

Tu znajdziesz wyniki egzaminu ósmoklasisty z matematyki 2023

Już w najbliższą środę 24.05.2023 Ósmoklasiści przystąpią do  pisania egzaminu ósmoklasisty.  Egzamin rozpocznie się o godzinie 9.00  i będzie trwał 100 min. Arkusze egzaminacyjne powinny zostać opublikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną około godziny 13:00. Pół godziny po publikacji arkuszy zapraszamy wszystkich ósmoklasistów na weryfikację wyników,  o 13.30  rozwiążemy w Wami wspólnie arkusz, już teraz zapraszamy Was na live.

Link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/Mpi3XTyw

Co trzeba zabrać na egzamin z matematyki

Komunikat CKE z 19.08.2022 określa co uczeń może zabrać na egzamin z matematyki: “Każdy zdający powinien mieć na egzaminie ósmoklasisty z każdego przedmiotu długopis (lub pióro) z czarnym tuszem (atramentem) przeznaczony do zapisywania rozwiązań (odpowiedzi)(…) Dodatkowo na egzaminie z matematyki każdy zdający powinien mieć linijkę. Rysunki – jeżeli trzeba je wykonać – zdający wykonują długopisem. Nie wykonuje się rysunków ołówkiem”

Czego nie można zabrać na egzamin

Zgodnie z informacją z informatora CKE: “Do sali egzaminacyjnej nie można wnosić żadnych urządzeń telekomunikacyjnych, np. telefonów komórkowych, odtwarzaczy mp3, smartwatchy, ani korzystać z nich w tej sali.Złamanie powyższej zasady będzie każdorazowo skutkować unieważnieniem egzaminu z danego przedmiotu”. Unieważnienie egzaminu oznacza w praktyce konieczność powtarzania egzaminu w czerwcu, warto sprawdzić czy przypadkiem nie zabrałeś takiego urządzenia ze sobą.

Powodzenia na egzaminie!

Najnowsze wpisy na naszym Blogu

Sprawdź nasze najnowsze artykuły związane z Egzaminem ósmoklasisty oraz maturą.

Sam decydujesz kiedy i gdzie się uczysz

Co o aplikacji mówi Natalia- nauczycielka

Co o aplikacji mówi Paweł- nauczyciel