Smart Tutor- aplikacja do nauki matematyki E8, matura

Smart Tutor logo

Przygotowujesz się do Egzaminu Ósmoklasisty? Należy Ci się nagroda!

Jeżeli właśnie przygotowujesz się do egzaminu ósmoklasisty z matematyki to jesteś idealnym testerem/testerką aplikacji Smart Tutor.

W Smart Tutorze znajdziesz wszystkie arkusze egzaminacyjne z poprzednich lat, z rozwiązaniami w formie filmików. Dostępne materiały przygotowali doświadczeni nauczyciele i korepetytorzy,. Wszystkie nagrania zostały przygotowane w sposób, który najlepiej odpowiada potrzebom uczniów i wymaganiom egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Nagrania są w formie wideo i krok po kroku prezentują jak rozwiązać zadanie, dzięki temu łatwiej jest zrozumieć materiał i przyswoić sobie wiedzę.

Ucząc się z aplikacją możesz ją jednocześnie testować i stać się częścią zespołu start-upu. Aby zostać testerem/ką wystarczy, że rozwiążesz minimum 10 zdań w aplikacji i uzupełnisz formularz dostępny w poniższym linku.

Dla najlepszych testerów mamy nagrody! Autor/ka najbardziej wartościowej opinii wygra smartwatch Xiaomi Redmi Watch 3 Black, pozostali zwycięzcy otrzymają karty podarunkowe na Allegro!

Ale to jeszcze nie wszystko – Twoje cenne uwagi pomogą nam ulepszyć aplikację dla przyszłych użytkowników. Tak więc nie tylko będziesz miał szansę na wygraną, ale także zmienisz życie kolejnych roczników.

Najnowsze wpisy na naszym Blogu

Sprawdź nasze najnowsze artykuły związane z Egzaminem ósmoklasisty oraz maturą.

Sam decydujesz kiedy i gdzie się uczysz

Co o aplikacji mówi Natalia- nauczycielka

Co o aplikacji mówi Paweł- nauczyciel