Smart Tutor- aplikacja do nauki matematyki E8, matura

Smart Tutor logo

Live- Szczęśliwa trzynastka

Uczniowie do egzaminu ósmoklasisty przygotowują się właściwie przez cały okres swojej edukacji, jest to moment, w którym wykorzystują swoje umiejętności i mogą sprawdzić zdobytą wiedzę. W trakcie przygotowań do egzaminu warto skupić się na rozwiązywaniu zadań i ćwiczeń, które pozwolą utrwalić wiedzę i nabrać pewności siebie przed tym ważnym dniem. 

Aby urozmaicić naukę warto korzystać z różnych źródeł książek, filmów i ćwiczeń, także online, które mogą pomóc w zrozumieniu trudnych zagadnień. Nie zawsze musimy uczyć indywidualnie, praca w grupie ma wiele zalet, wspólne rozwiązywanie zadań i dyskusja z innymi osobami może pomóc w zrozumieniu materiału, uzyskaniu dodatkowych perspektyw i matematycznych trików na wykonywanie obliczeń.

Coraz częściej uczniowie biorą udział w webinariach i livach, które sprawdzają się jako narzędzie do nauki i przygotowania do egzaminów. Zyskują na popularności ze względu na ich wysoką skuteczność i wiele zalet:

  1. Dostępność: można wziąć w nich udział z dowolnego miejsca, co pozwala na naukę w dogodnym czasie i bez konieczności wychodzenia z domu.
  2. Interaktywność: uczestnicy mają możliwość zadawania pytań i wchodzenia w interakcję z prowadzącym, co pozwala na uzyskanie bardziej szczegółowych informacji i lepsze zrozumienie tematu.
  3. Personalizowane podejście: spotkanie on-line umożliwia prowadzącemu na dostosowanie tematyki i poziomu trudności do potrzeb uczestników, co zwiększa jego szanse na zdanie egzaminu.
  4. Możliwość powtórzenia: webinarium i live mogą być zarejestrowane i powtórzone w dowolnym momencie, co pozwala na lepsze zrozumienie i utrwalenie materiału.

Smart Tutor organizuje bezpłatne live przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z matematyki, których start przewidziany jest na 13 tygodni przed egzaminem, od 15.02.2023 do ostatniej środy przed egzaminem, zawsze o godzinie 19:00. 

Live będą prowadzone przez doświadczonych nauczycieli matematyki. Na interaktywnych sesjach online, omówimy zagadnienia, które najczęściej pojawiają się na egzaminie ósmoklasisty ze wszystkich działów matematyki. Wiedza będzie przedstawiona w przystępny sposób, tak aby lepiej zrozumieć zagadnienia matematyczne, które mogą wystąpić podczas egzaminu. Będzie również możliwość wymiany poglądów i doświadczeń z innymi uczestnikami live.

Zapraszamy na wszystkich, którzy chcą zwiększyć sowój wynik na egzamine z matematyki!

Najnowsze wpisy na naszym Blogu

Sprawdź nasze najnowsze artykuły związane z Egzaminem ósmoklasisty oraz maturą.

Sam decydujesz kiedy i gdzie się uczysz

Co o aplikacji mówi Natalia- nauczycielka

Co o aplikacji mówi Paweł- nauczyciel